افزودن تبلیغات تپسل به سورس پیشرفته کتاب اندروید نسخه ۴

باسلام. شما میتوانید با مشاهده ویدیو زیر به راحتی تبلیغات تپسل را بروی پروژه اپ اندروید خود که با سورس کتاب اندروید ورژن 4 ساخته اید، اضافه کنید و از این راه کسب درآمد کنید.

آموزش افزودن لایبراری پوشه به سورس پیشرفته کتاب اندروید ورژن ۴

افزودن لایبراری پوشه برای امکان ارسال نوتیفیکشن به کاربرانتان و همچنین آنالیز کاربران در سورس پیشرفته کتاب اندروید نسخه 4 برای استفاده از این آموزش نیاز است شما سورس پیشرفته کتاب اندروید را خریداری کرده باشید: سورس کتاب اندروید فوق پیشرفته ورژن ۴ بی‌نهایت امکانات برای افزودن پوشه ویدیو زیر را مشاهده نمایید: متن استفاده شده در ویدیو: implementation 'co.ronash.android:pushe-base:1.4.3',{ exclude group: 'com.android.support'...

آموزش نحوه گرفتن خروجی apk اندروید استدیو بدون مشکل play protect

روش صحیح گرفتن خروجی اندروید apk در اندروید استدیو

با آموزش ویدیویی زیر میتوانید یه خروجی apk قابل انتشار در مارکت های اندروید ایرانی و غیر ایرانی از روی سورس کد های اندروید بوجود بیاورید. در این آموزش نحوه هندل کردن خطای play protect نیز آموزش داده شده است. برای وضوح بیشتر ویدیو، کیفیت آنرا بروی 720p قرار دهید.
 

آموزش رفع خطای aapt error: check log for details

خطای aapt error: check log for details که دقیقا مشابه خطای non-zero exit value 1 میباشد با روش زیر به راحتی دلیل یابی و رفع میشود: لطفا ویدیو آموزشی را مشاهده فرمایید. توجه: برای وضوح بیشتر ویدیو را با کیفیت 720p مشاهده کنید.

آموزش رفع خطای duplicate resource در اندروید استدیو

این خطا ممکن است در هنگام ایجاد تغییر در یک سورس بوجود بیاید. برای رفع خطا duplicate resource در اندروید استدیو ویدیو زیر را مشاهده نمایید:

آموزش رفع خطای error unable to resolve dependency اندروید استدیو

بعد از ایمپورت یک پروژه ممکن است با این خطا مواجه شوید. خطای error unable to resolve dependency در هنگام ایمپورت کردن یک پروژه android studio رخ میدهد. در ویدیو زیر نحوه رفع این خطا آموزش داده شده است: برای کیفیت بهتر ویدیو لطفا کیفیت نمایش ویدیو را بروی 720p قرار دهید.